Duhové kaskády

Kód: 198
Neohodnoceno
1 159 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
 

Pro autisty, ADHD, zklidňuje. Sada 6ks olejů.

Sada šesti velkých senzorických kapalinových věží, z nichž každá obsahuje dva proudy zbarvené kapaliny, které různou rychlostí padají ke dnu v kapičkách.

Vhodné pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše vysoce atraktivní křišťálově čisté smyslové kapaliny obsahují barevný minerální olej a vodu v různých provedeních.
Když se obrátí vzhůru nohama, poskytují kapkám různé způsoby, jak padat nebo stoupat.
Sady zaujmou a jsou ideálním zdrojem pro tiché soustředění i pro inspirativní zvědavost, rozvoj kreativního jazyka a porozumění jednoduchým vědeckým principům.

Sada šesti velkých senzorických kapalinových věží, z nichž každá obsahuje dva proudy barevné kapaliny, které kaskádovitě klesají ke dnu v kapičkách různými rychlostmi.

Podporuje následující oblasti učení:

• Osobní rozvoj - smyslový

• Komunikace a jazyk - popisný jazyk

• Porozumění světu - barva

• Fyzický rozvoj - motorika

Složení Kapalina použitá k vytvoření této sady je vyrobena z: Parafínové oleje (CAS 8012-95-1), Voda (CAS 7732-18-5), Propan-1,2-diol (CAS 57-55-6), Trisodium 5-hydroxy-1- (4-sulfofenyl) - 4- (4-sulfofenylazo) pyrazol-3-karboxylát (CAS 1934-21-0), Bronopol (CAS 52-51-7) Veškeré materiály používané u výrobce našich senzorických kapalných produktů jsou v rámci přípustných limitů stanovených evropskými předpisy o klasifikaci, označování a balení (CLP 2008). 

Co řekli testeři PPS Award:

„Jedná se o skvělý produkt, který si děti i zaměstnanci oblíbili. Velmi uvolňující. Naše děti vymyslely závod - obrátily je všechny najednou, aby zjistily, který z nich došel jako první! To je zaměstnávalo na věky a oni rádi jsme předpovídali, která barva by mohla zvítězit! Použili jsme je také na velké zrcadlo, aby děti mohly vidět odrazy - to podpořilo hodně rozvoje jazyka. Doporučil bych to ostatním a bude investovat více do naší senzorické schránky. “

Specifikace Velikost: 55 x 145 x 35 mm. Pk6. Věk: Vhodné od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: