NEJNEJ DĚTI s.r.o., Jana Zábrany 529, 396 01 Humpolec, IČ: 05382939, DIČ: CZ05382939C 30262, vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Dřevěné pexeso domácí zvířata

Neohodnoceno

14 párů hladkých a hmatových překližkových čtvercových dlaždic, z nichž každá je vytištěna na jedné straně s jasnými detailními fotografickými obrazy skutečných dospělých domácích zvířat a jejich mláďat.

Robustní dlaždice jsou snadno uchopitelné pro malé ručičky.Podporuje následující oblasti učení:

• Osobní rozvoj - kolaborativní hra
• Fyzický rozvoj - motoriky
• Komunikace a jazyk - popisný jazyk
• Komunikace a jazyk - uvažování
• Porozumění světu - svět

Dostupnost Skladem
Kód: 099
879 Kč –48 % 449 Kč
Dřevěné pexeso domácí zvířata
Neohodnoceno
DOM ZVÍŘ PUZZLE
879 Kč –48 %

 

Tato všestranná sada poskytuje nekonečné příležitosti pro objevování fascinující živočišné říše a může být použita mnoha způsoby:
1. Jako odpovídající hra 
2. Jako pexeso - otočte všechny dlaždice lícem dolů a snažte se vzpomenout, kde se nacházejí odpovídající zvířecí rodinné páry.
3. Pro třídění do skupin - například podle stanoviště, jak se liší jejich nohy (kopyta, drápy nebo tlapky), které jsou domácí zvířata a které jsou hospodářskými zvířaty, nebo seřazené podle velikosti.

Ideální pro podporu diskusí o tom, kde zvířata žijí, co jedí a co je jí, kde je děti mohou vidět nebo navštívit a rozdíly mezi dospělými a jejich mladými.

Děti si budou hrát a zároveň rozvíjet několik aspektů učení, včetně popisného jazyka, matematického jazyka, kolaborativní hry, jemných motorických dovedností, nápadité hry a pochopení širšího světa kolem nich.

Podporuje následující oblasti učení:

 

 

Specifikace
Velikost: 70 x 70 x 10mm.

Obsah: 28ks

Věk: Vhodné od 12 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: